IMG_20181018_165420.jpg

Chcesz spędzić weekend na jachcie?

A może tylko jeden dzień?

Masz ochotę zaprosić przyjaciół na kilkugodzinny rejs z Gdyni do Gdańska?

A może ktoś dla Ciebie ważny ma swoje świeto i chcesz sprawić niespodziankę?

 

Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci miło spędzić czas z Rodziną bądź przyjaciółmi...

Filip 662 342 087

Rejsy żeglarskie po Zatoce Gdańskiej i Bałtyku

 

Chcesz przeżyć morską przygodę, odwiedzić Bałtyckie porty? Zapraszamy na rejsy szkoleniowo-rekreacyjne po Zatoce Gdańskiej i Bałtyku pod okiem naszych doświadczonych instruktorów, którzy pokażą Ci jak bezpiecznie żeglować po morzu. Na organizowane przez nas rejsy zapraszamy nie tylko tych, którzy spędzili już połowę życia na morzu, ale także początkujących żeglarzy.  Pływamy w dzień i w nocy, w systemie wachtowym, pokażemy Ci jak patrzeć na latarnie morskie, jak odnaleźć się w nocy na morzu, jak wykorzystać wyposażenie nawigacyjne jachtu. Zanim oddamy cumy, zapoznamy Cię z naszym jachtem, zasadami bezpieczeństwa, których przestrzeganie jest priorytetowe, abyś bezpieczny był Ty, załoga i nasz jacht.

Podczas naszych rejsów po Zatoce Gdańskiej i Bałtyku pokażemy, jak patrzeć, aby zobaczyć wiatr, co zrobić, by dobrze go wykorzystać i dopłynąć do celu bezpiecznie i w dobrym czasie.

Nasze rejsy to nie tylko doskonalenie umiejętności żeglowania, to również niezapomniane widoki, wschody i zachody słońca, księżyc odbijający się w falach,, szum morza i wiatru, gwarancja złapania głębokiego oddechu i odpoczynku od codziennych obowiązków i miejskiego zgiełku.

Jeśli masz ochotę na morską przygodę w gronie przyjaciół czy rodziny, popłyń z nami w rejs po Zatoce Gdańskiej czy Bałtyku, serdecznie zapraszamy, skontaktuj się z nami, uzgodnij termin a trasę dopasujemy do bieżących warunków wiatrowych.

Do Twojej dyspozycji mamy komfortowy, 11-to metrowy jacht morski Gib'Sea 37, z trzema dwuosobowymi kajutami, zawsze czystą pościelą, kuchnią oraz łazienką.